Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal, lucka med bakomliggande 2 hyllplan, bemålad inuti, höjd ca 94, största djup 40 cm

Renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

844616

2020-12-04