Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): (2 st) Ur Fredmans Epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, bladmått ca 41x34 cm, resp. ca 39x27 cm
Ej examinerad ur ram
844625
2020-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här