Soffa samt karmstolar

Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar
Soffa samt karmstolar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, KARMSTOLAR, 2 st., 1900-talets mitt, blandstil, skuren dekor med bl a fleuroner och akantusblad, bemålade och förgyllda/bronserade, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 47, soffans längd 127 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

844628

2020-12-01