Bänk med fällbara sitsar
Valmis
2020-12-04
844634
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BÄNK med fällbara sitsar, 1900-talets mitt, plats för 6 personer, furu, bredd 270, höjd 85, sitthöjd 44,5 cm
Slitage, enstaka bortfall, slitage