Louis Vuitton resegarderob
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LOUIS VUITTON, resegarderob, 1970/80-tal, i monogrammönstrad kanvas med kärnläder, stängd ca 45x75x20 cm, stämplad i lädret
Smärre fläckar/patina på lädret, blixtlåset något trögt, mässingsfäste för ena handtaget saknas
844635
2020-12-01