Louis Vuitton resegarderob

Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS VUITTON, resegarderob, 1970/80-tal, i monogrammönstrad kanvas med kärnläder, stängd ca 45x75x20 cm, stämplad i lädret

Smärre fläckar/patina på lädret, blixtlåset något trögt, mässingsfäste för ena handtaget saknas

844635

2020-12-01