Ljuskrona, oscariansk
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, oscariansk, omkring 1900, stomme i mässing, dekor av löv, behängd med prismor, totalhöjd ca 70 cm
SAV garanterar inte funktionen, smärre slitage, enstaka nagg, lös prisma finns i utlämningen
844637
2020-12-01