Ljuskrona, oscariansk

Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, oscariansk, omkring 1900, stomme i mässing, dekor av löv, behängd med prismor, totalhöjd ca 70 cm

SAV garanterar inte funktionen, smärre slitage, enstaka nagg, lös prisma finns i utlämningen

844637

2020-12-01