Herman af Sillén, Motiv från Calais, olja

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HERMAN AF SILLÉN (1857-1908): Motiv från Calais, signerad och daterad H af S Calais -88, olja på duk, 44x35 cm

retuscher, ytsmuts

844638

2020-12-19