Arne Jacobsen matbord

Arne Jacobsen matbord
Arne Jacobsen matbord
Arne Jacobsen matbord
Arne Jacobsen matbord
Arne Jacobsen matbord
Arne Jacobsen matbord
Arne Jacobsen matbord
Arne Jacobsen matbord
Arne Jacobsen matbord
Arne Jacobsen matbord

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE JACOBSEN, bord, Fritz Hansen, Danmark 1960-tal, centralfot i aluminium, skiva fanérad med valnöt, höjd 70, 100x100 cm

Fläckar, bruksslitage

844648

2020-11-24