Sybord nyrenässans
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-talets senare hälft, nyrenässans, fanérad med valnötsrot, två lådor i sarg, den ena med fackinredning, höjd ca 79, 51,5x41 cm
Bruksslitage, nyckel passar endast till en av lådorna
844649
2020-11-25