Sybord nyrenässans

Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SYBORD, 1800-talets senare hälft, nyrenässans, fanérad med valnötsrot, två lådor i sarg, den ena med fackinredning, höjd ca 79, 51,5x41 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, nyckel passar endast till en av lådorna

844649

2020-11-25