NILS STRINNING vitrinskåp

NILS STRINNING vitrinskåp
NILS STRINNING vitrinskåp
NILS STRINNING vitrinskåp
NILS STRINNING vitrinskåp
NILS STRINNING vitrinskåp
NILS STRINNING vitrinskåp
NILS STRINNING vitrinskåp
NILS STRINNING vitrinskåp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS STRINNING, "String", vitrinskåp, samtida, valnötsfanér, skjutdörrar av glas,invändigt med hyllplan av glas, höjd 42, 78x30 cm

Smärre slitage, mindre repor förekommer

844650

2020-12-01