Oljemålning Justus Lundegård

Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924) "Arild", signerad Lundegård, olja på duk, ca 46x65 cm

844660

2020-12-09