NILS STRINNING string skåp

NILS STRINNING string skåp
NILS STRINNING string skåp
NILS STRINNING string skåp
NILS STRINNING string skåp
NILS STRINNING string skåp
NILS STRINNING string skåp
NILS STRINNING string skåp
NILS STRINNING string skåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS STRINNING, "String", skåp, samtida, valnötsfanér, skjutdörrar,invändigt med hyllplan av glas, höjd 42, 78x30 cm

Smärre slitage, mindre repor, en mindre fanérskada invändigt

844661

2020-12-01