Meissen Etagere
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MEISSEN, etagere, märkt med korsade klingor i underglasyrblått, högst upp figur i form av kvinna med blomsterkorg, höjd ca 56, största vidd 28 cm
Figurens hatt med 1 bit borta samt 2 nagg, nagg på blomsterkorgens innehåll, smärre slitage
844665
2020-12-01