Meissen Etagere

Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere
Meissen Etagere

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEISSEN, etagere, märkt med korsade klingor i underglasyrblått, högst upp figur i form av kvinna med blomsterkorg, höjd ca 56, största vidd 28 cm

Figurens hatt med 1 bit borta samt 2 nagg, nagg på blomsterkorgens innehåll, smärre slitage

844665

2020-12-01