George Braque

George Braque
George Braque

Såld för:

Osåld

Utropspris

19 000 SEK

GEORGE BRAQUE (Frankrike 1882-1963): "Les Citrons", signerad Braque, färglitografi, numrerad 18/75, ca 23x31 cm

844683

2020-11-25