Klubbat för:
Osåld
Utropspris
19 000 SEK
GEORGE BRAQUE (Frankrike 1882-1963): "Les Citrons", signerad Braque, färglitografi, numrerad 18/75, ca 23x31 cm
844683
2020-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här