Harald Sörensen-Ringi
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD SÖRENSEN-RINGI (1872-1912): Porträtt av Madame Tramcourt (gift med skulptören Christian Eriksson), signerad och daterad H Sörensen-Ringi 1895, gipsrelief, 32x27 cm
Ytslitage, nagg.
844688
2020-11-30