Harald Sörensen-Ringi

Harald Sörensen-Ringi
Harald Sörensen-Ringi
Harald Sörensen-Ringi
Harald Sörensen-Ringi
Harald Sörensen-Ringi
Harald Sörensen-Ringi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD SÖRENSEN-RINGI (1872-1912): Porträtt av Madame Tramcourt (gift med skulptören Christian Eriksson), signerad och daterad H Sörensen-Ringi 1895, gipsrelief, 32x27 cm

Ytslitage, nagg.

844688

2020-11-30