Hängskåp 18/1900-tal
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄNGSKÅP, 18/1900-tal, fanérat i valnöt, dekor av intarsia, beslag i mässing, inrett av spegelglashöjd ca 69, 53x26 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ett spegelglas saknas, smärre ytskador, fanérresning, klippt el
844693
2020-11-27