Skål Gustavsberg
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAVSBERG, skål på fot med putti, biskviporslin, 1900-talets första hälft, skål med genombruten dekor, undertill märkt, totalhöjd ca 15 diameter 24 cm
Skål med sprickor, lagning, fot med skador, foten med skadad vinge
844706
2020-11-28