Edition Noël Halsband Förgyllt Silver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HALSBAND, förgyllt silver, svenska kontrollstämplar, halvstel modell, integrerat istickslås med säkerhetsögla, mönstrad och polerad dekor, bredd ca 4 mm, längd ca 42 cm, vikt ca 18.6, etui medföljer

Fint bruksskick.

844716

2020-12-13