Edition Noël Halsband Förgyllt Silver
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
HALSBAND, förgyllt silver, svenska kontrollstämplar, halvstel modell, integrerat istickslås med säkerhetsögla, mönstrad och polerad dekor, bredd ca 4 mm, längd ca 42 cm, vikt ca 18.6, etui medföljer
Fint bruksskick.
844716
2020-12-13