Kurt Erik Heinonen olja

Kurt Erik Heinonen olja
Kurt Erik Heinonen olja
Kurt Erik Heinonen olja
Kurt Erik Heinonen olja
Kurt Erik Heinonen olja
Kurt Erik Heinonen olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KURT ERIK HEINONEN (Finland, 1915-1983): Rossö, signerad KE Heinonen, olja på duk, ca 32,5x98,5 cm

Smärre ytskador

844727

2020-11-24