Josef Frank ytterfoder

Josef Frank ytterfoder
Josef Frank ytterfoder
Josef Frank ytterfoder
Josef Frank ytterfoder
Josef Frank ytterfoder
Josef Frank ytterfoder
Josef Frank ytterfoder
Josef Frank ytterfoder

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JOSEF FRANK, "Hortus", ytterfoder, 6 st, mässing, Firma Svenskt Tenn, formgivna 1938, höjd 10-17, diameter 14-23 cm

Kuntoraportti

Bucklor, slitage

844739

Päivämäärä:

2020-11-30