Josef Frank ytterfoder
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JOSEF FRANK, "Hortus", ytterfoder, 6 st, mässing, Firma Svenskt Tenn, formgivna 1938, höjd 10-17, diameter 14-23 cm
Kuntoraportti
Bucklor, slitage
844739
Päivämäärä:
2020-11-30