Sidobord 3 st

Sidobord 3 st
Sidobord 3 st
Sidobord 3 st
Sidobord 3 st
Sidobord 3 st
Sidobord 3 st

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 3 st.,1900-talets mitt, kvadratiskt form, teak samt valnöt, höjd ca 68, 65x65 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, spridda repor, märken samt vattenmärken

844742

2020-11-24