Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, 3 st.,1900-talets mitt, kvadratiskt form, teak samt valnöt, höjd ca 68, 65x65 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, spridda repor, märken samt vattenmärken
844742
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här