Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, omkring 1900-talets slut, mahognyfanér, beslag i mässing samt gulmetall, överdel med pardörrar samt spröjsa dekor i plast, invändigt med belysning, mittenparti med utdragbar skrivskiva, underdel med skåpdörrar och bakomvarande hyllor, höjd ca 175, 82x52 cm

Bruksslitage

844744

2020-11-25