Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Tuppar, signerad och daterad Esias Thorén -53, 125/260, färglitografi, bildmått ca 50x61 cm
Ej examinerad ur ram, gulnad
844745
2020-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här