Esias Thorén

Esias Thorén
Esias Thorén

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Tuppar, signerad och daterad Esias Thorén -53, 125/260, färglitografi, bildmått ca 50x61 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad

844745

2020-11-25