Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, höjd ca 62, 74x46 cm
Smärre ytskador o torrsprickor
844756
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här