Bord Louis XV-stil

Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

BORD, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, höjd ca 62, 74x46 cm

Smärre ytskador o torrsprickor

844756

2020-11-24