Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGPENDYL, rokoko, 1700-tal, förgylld och bronserad, skuren dekor, senare urverk samt urtavla, märkt L. Landgren, Stockholm, längd ca 84 cm

Nyckel samt pendel finns, avslag, sprickor

844769

2020-11-25