Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GERHARD ALBE (1892-1965) Fiskebåt i hög sjö, signerad samt daterad 1946, olja på duk uppsatt på pannå, ca 32x24 cm
844770
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här