Gerhard Albe oljemålning

Gerhard Albe oljemålning
Gerhard Albe oljemålning
Gerhard Albe oljemålning
Gerhard Albe oljemålning
Gerhard Albe oljemålning
Gerhard Albe oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GERHARD ALBE (1892-1965) Fiskebåt i hög sjö, signerad samt daterad 1946, olja på duk uppsatt på pannå, ca 32x24 cm

Kuntoraportti

844770

Päivämäärä:

2020-11-26