Gerhard Albe oljemålning
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GERHARD ALBE (1892-1965) Fiskebåt i hög sjö, signerad samt daterad 1946, olja på duk uppsatt på pannå, ca 32x24 cm
Kuntoraportti
844770
Päivämäärä:
2020-11-26