Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
500 EUR
SKÅP, allmoge, 1800-tal, pardörrar med räfflad dekor, bakomliggande hyllor och lådor, bredd 122 cm, djup 49 cm, höjd 120 cm.
Senare målning. Åldersrelaterat slitage, stötmärken
844776
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här