Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 6 st, mässing, 1900-tal, höjd 9-14, diameter 15-20 cm

Slitage, bucklor

844785

2020-11-30