Ljusstakar tenn Norrköping

Ljusstakar tenn Norrköping
Ljusstakar tenn Norrköping
Ljusstakar tenn Norrköping
Ljusstakar tenn Norrköping
Ljusstakar tenn Norrköping
Ljusstakar tenn Norrköping
Ljusstakar tenn Norrköping
Ljusstakar tenn Norrköping
Ljusstakar tenn Norrköping
Ljusstakar tenn Norrköping

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-tal, otydliga stämplar, Norrköping, höjd ca 18 cm

844795

2020-11-24