Soffa 1900-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädd i bakerkretong, 2-sits, höjd 74, 180x93 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, ett armstöd med skadat tyg, smärre fläckar
844798
Päivämäärä:
2020-11-24