Soffa 1900-tal

Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädd i bakerkretong, 2-sits, höjd 74, 180x93 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, ett armstöd med skadat tyg, smärre fläckar

844798

Päivämäärä:

2020-11-24