Josef Frank lampetter 1 par

Josef Frank lampetter 1 par
Josef Frank lampetter 1 par
Josef Frank lampetter 1 par
Josef Frank lampetter 1 par
Josef Frank lampetter 1 par
Josef Frank lampetter 1 par
Josef Frank lampetter 1 par
Josef Frank lampetter 1 par
Josef Frank lampetter 1 par
Josef Frank lampetter 1 par

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, lampetter, 1 par, mässing, "Solen", Firma Svenskt Tenn, formgivna på 1940-tal, diameter 35 cm

Repor

844802

2020-11-30