Spelbord nyrokoko

Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, mahognyfanér, höjd ca 76, 87x44 cm

Skiva med tryckmärken, smärre skador, skiva blekt

844804

2020-11-25