Jens Sinding Christensen

Jens Sinding Christensen
Jens Sinding Christensen
Jens Sinding Christensen
Jens Sinding Christensen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JENS SINDING CHRISTENSEN (1888-1980), kustmotiv, olja på duk, signerad, bildmått 32x42 cm

2 mindre till smärre dukskador med färgbortfall

844805

2020-12-05