Ingegerd Beskow

Ingegerd Beskow
Ingegerd Beskow
Ingegerd Beskow
Ingegerd Beskow

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

INGEGERD BESKOW (1887-1978), "Marstrand från Arvidsvik", olja på duk, signerad, bildmått 36x46 cm

Mindre färgbortfall i övre kant, nålhål

844810

2020-12-05