Gösta Nordblad oljemålning
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): Husfasader, signerad samt daterad 1919, olja på duk, ca 29x36 cm
PROVENIENS: Nr 3 vid minnesutställningen i Kungl. Akademien för de Fria Konsterna 98 mars-2 april 1945
844821
2020-11-24