H.W. KLEIN Sideboard

H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard
H.W. KLEIN Sideboard

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

H.W. KLEIN, Sideboard, Bramin Møbler, Danmark 1960-tal, delvis gjord i massiv teak, höjd ca 81 cm, 225x45 cm

Slitage, enstaka fanér bortfall

844823

2020-11-24