Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARSTICK, Vyer över Stockholm, kolorerade kopparstick, 1800-tal, bildmått 18x37 cm
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Smärre fläckar och veck, ej examinerade ur ramar
844833
2020-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här