Kopparstick

Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARSTICK, Vyer över Stockholm, kolorerade kopparstick, 1800-tal, bildmått 18x37 cm

Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo

Smärre fläckar och veck, ej examinerade ur ramar

844833

2020-12-11