Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARSTICK, "Honan", gravör Carolus Allard, 1800-tal, bildmått 21x27 cm
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Mjuka veck, ej examinerad ur ram
844834
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här