Kopparstick

Kopparstick
Kopparstick

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARSTICK, "Honan", gravör Carolus Allard, 1800-tal, bildmått 21x27 cm

Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo

Mjuka veck, ej examinerad ur ram

844834

2020-12-12