Kopparstick Carlous XII Rex

Kopparstick Carlous XII Rex
Kopparstick Carlous XII Rex

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOPPARSTICK, "Carolus XII Rex", 1800-tal, dagmått 52,5 x 32,5 cm.

Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo

Gulnad, fläckar, ej examinerad ur ram.

844841

2020-12-05