Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KOPPARSTICK, "Carolus XII Rex", 1800-tal, dagmått 52,5 x 32,5 cm.
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Gulnad, fläckar, ej examinerad ur ram.
844841
2020-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här