Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
BUDDAHFIGUR, Burma, 1900-talets mitt, skulpterat trä, bemålad, delvis förgylld, höjd ca 103 cm
Sockel m spricka, mindre avslag
844864
2020-11-24