5 000 SEK
3 000 SEK
FIGURINGRUPPER, 3 st, 1900-tal, porslin, olika tillverkare, polykromt bemålade föreställande rockokoscener, höjd ca 21-22 cm
Smärre skador
844870
2020-11-24
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här