Figuringrupp

Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp

Klubbat för:

5 000 SEK

3 000 SEK

FIGURINGRUPPER, 3 st, 1900-tal, porslin, olika tillverkare, polykromt bemålade föreställande rockokoscener, höjd ca 21-22 cm

Smärre skador

844870

2020-11-24