Grafiskt blad Acropole D´Athenes

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKT BLAD, "Acropole D´Athenes face ouest restauration", 1900-talets första hälft, bildmått 19x26 cm

Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

844872

2020-12-12