Grafiskt blad Acropole D´Athenes
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKT BLAD, "Acropole D´Athenes face ouest restauration", 1900-talets första hälft, bildmått 19x26 cm
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
844872
2020-12-12